Nowe konferencje, warsztaty i szkolenia rad pedagogicznych. Zapraszamy!


  •  W  grudniu 2018r. wzmacniamy potencjały nauczycieli w zakresie  pedagogiki i praktyki freblowskiej. Zaplanowaliśmy konferencję Froebel w przedszkolu – rozwiązania praktyczne.

  • W marcu 2019 zapraszamy na kolejną konferencję: Zabawa i nauczanie przez zabawę w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

    Zapisy na konferencje i warsztaty odbywają się z wykorzystaniem formularza, zamieszczonego na stronie w odpowiednich zakładkach konferencje/warsztaty.

  • Rady szkoleniowe realizowane są na indywidualne zamówienie placówki. Rada trwa ok. 4 godzin (po 45 min). Cena  jednej godziny szkolenia wynosi 250 zł. W ramach usługi szkoleniowej zapewniamy zaświadczenia uczestnictwa, materiały szkoleniowe oraz przybory biurowe. Terminy ustalane są indywidualnie, drogą telefoniczną lub mailową. Przy zamówieniu do 30 października  2018 r. dwóch, 4-godzinnych rad szkoleniowych, koszt drugiej rady wyniesie 50% ceny.

  • Specjalizujemy się w  pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej, szczególnie w zakresie pedagogiki freblowskiej. Szkolenia z pedagogiki Froebla realizowane są na indywidualne zamówienie i oparte są o najnowszą autorską i światową wiedzę w najwyższym standardzie. Materiały dydaktyczne, zwane darami Froebla można zakupić w sklepie: http://www.alezabawki.co/zabawki-edukacyjne/dary-froebla

  • Placówki planujące realizację innowacji pedagogicznej zapraszamy na szkolenie: Innowacja pedagogiczna – jak ją stworzyć,  opracować i wdrożyć. Gwarantujemy sukces edukacyjny i opiekę merytoryczną, potwierdzoną doświadczeniem i referencjami.

  •  W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy do korzystania z nowości szkoleniowych, np.  Design Thinking – twórcze warsztaty, Fenomen Reggio Emilia i metoda projektów, czy Kompetencje kluczowe w edukacji przedszkolnej.